Poslední jezdec apokalypsy

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na řadě analýza záhadné technologie. Návrh na jednu zcela funkční bombu posledního soudu v podobě lodě tu byl.

Ale jsou i další pokročilé technologie které dalece převyšují naše chápání. Nám jsou zatím předkládány hračky. Dokážeme je používat pro ovládnutí území a zabíjení. Jaké to jsou? Když nejde o loď, letadlo ani raketu. Jde přímo o technologii velice shodnou s technologií UFO.

Možná někdo četl článek o nálezu záhadné rakety pod divadlem kdesi na Ukrajině. Nepodceňujeme příliš ruskou moderní techniku.

Přesto že létají do vesmíru s klasickou raketovou technikou neznamená, že nemohou vlastnit technologii na úrovni mimozemské civilizace. To k čemu dojde v budoucnu nemusí být chybou obranné strategické technologie Ruska.
Ano, zřejmě má dojít k selhání jedné části americké společnosti která svoje technologie na okamžik spustí z očí. Následek může přinést katastrofu celé naší planetě.

Na co neustále zapomínáme je samostatně myslící technologie. Ten kdo ji stvořil nemusí být již dnes naživu. Co to znamená. Nebude nikdo kdo by ji vypnul. A to bude velice zlé. Mohou to však dokázat jiné neznámé entity, které nepocházejí z naší planety.

Jsme nepoučitelní. Takováto autodestrukční technologie může být uložena v celkem starém obale. Tento fakt muže samostatně myslící technologie zneužít proti nám. Možná jde o pouhý program. Nebo něco dalšího co nedokážeme vyhodnotit a můžeme i lehce přehlédnout.

Malá vsuvka v podobě signálu pro telemetrii :
https://youtu.be/Wcv_cGLjxCY

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám za pozornost. To co vám může usilovat o život už dnes. Je váš domácí spotřebič řízený samostatně myslícím programem. To je pro dnešek vše. Tuto úvahu napsal stálý dopisovatel pro magazín HBhistory Jiří Zelenka „ Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory