Jean Marie Loret přišel se šokujícím tvrzením – Jsem synem Adolfa Hitlera

V roce 1977 přišel železničář z malého města ve Francii jménem Jean-Marie Loret se šokujícím tvrzením že je synem Adolfa Hitlera. A i když takový příběh může znít zvláštně a zatímco historické knihy tvrdí, že Hitler zemřel bezdětný, Loretova tvrzení mají za sebou děsivou stopu důkazů.

Kromě fyzické podobnosti mezi Hitlerem a Loretem věřící poukazují na skutečnost, že portrét ženy připomínající Loretovu matku byl údajně nalezen mezi Hitlerovým majetkem po jeho smrti a že Loret a Hitler měli podobný rukopis. Kromě toho mají oba muži stejnou krevní skupinu a testy DNA nedokázaly vyloučit možnost, že Loret byl Hitlerův syn.

A možná nejpřesvědčivější jsou záznamy německé armády z válečných let, které odhalují, že úředníci během nacistické okupace Francie doručili Loretově matce obálky s hotovostí.

Podle Charlotte Lobjoie, Loretovy rodné matky, měla ona a Führer poměr, když jí bylo pouhých 16 let a on byl stále jen německý voják.

„Jednoho dne jsem sekala seno s jinými ženami, když jsme na druhé straně ulice viděli německého vojáka,“ řekla. „Byla jsem určena, abych se k němu přiblížila.“

Tak začal vztah mladé ženy s 28letým Hitlerem, který si v roce 1917 dával pauzu od bojů s Francouzi v oblasti Pikardie.

Lobjoie po letech řekla svému synovi: „Když byl tvůj otec poblíž, což bylo velmi zřídka, rád mě bral na procházky do přírody. Tyto procházky ale většinou končily špatně. Ve skutečnosti se tvůj otec, pustil do řeči, kterým jsem moc nerozuměla. Neuměl francouzsky, ale pouze žvanil německy a mluvil s imaginárním publikem.

Jean-Marie Loret se narodil krátce poté, co aféra začala v březnu 1918. Jeho otec již překročil hranice zpět do Německa. Lobjoie dala svého syna k adopci ve 30. letech 20. století a z Jean-Marie Lobjoie se stal Jean-Marie Loret.

V roce 1981 vydal Loret autobiografii s názvem Your Father’s Name Was Hitler. Loret ve své knize popsal boj, který podstoupil, když se dozvěděl o identitě svého otce. Zkoumal důsledky svého dědictví, když se snažil dokázat svou genealogii.

Loret tvrdil, že Hitler věděl o jeho existenci a dokonce se pokusil zničit všechny důkazy o spojení.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory