PřidejPříspěvekReportére

Co je příspěvek reportéra nebo Zasláno do redakce? Může být od každého z vás, může být anonymní, ale také nemusí, záleží jen, kdo se podepíše. Příspěvek jde hned na zveřejnění v reálném čase! Co to znamená? Každý z vás chce být ihned informován o dění ve světě, nebo prostě říct co si myslí proto příspěvky Reportérů. HBhistory do toho žádným způsobem nezasahuje, nekontroluje příspěvky vše je nastaveno automaticky. Na stránkách je filtr sprostých slov, boot filtr a automatické postování na Facebook. Vše ostatní je už jen na vás co napíšete za informaci. Příspěvky Reportérů nejsou od toho aby jste konkrétně špinili jeden druhého!

Názory redakce se vždy nemusí ztotožňovat s názory vyplývajícími z příspěvků. Autor je odpovědný za původnost obsahu článku.

Podmínkou zveřejnění příspěvku je vložení min. JEDNOHO obrázku !! : Obrazový formát 16:9 viz vzor obrázků, obrázek pojmenovat bez diaktriky!! Příspěvky můžete vkládat do RUBRIK: PříspevkyReportérů. Dosah HBhistory.cz a FB HBhistory plus skupiny je kompletně 4 000 000 za měsíc!

Vyplňte prosím povinná pole.
Prosím vlož obrázek.
Sdílej:
Translate »
WhatsApp chat