Redakce

 

PROPAGACE VAŠÍ FIRMY/SLUŽBY/PRODUKTU/AKCE 

Sledovanost: HBhistory Facebook a HBhistory Web za 7 dní Březen 2019 a Srpen 2019

Sledovanost: HBhistory Politics Facebook za 28 dní Květen – Červen 2019

Sledovanost: HBhistory Zvířecí Detektiv Facebook za 28 dní Červenec – Srpen 2019

 

Najdete nás :

Instagram Youtube  VKontakte Whatsapp

Facebook Skupiny:

Zpravodajství Havlíčkův Brod Bazar Práce Nářadí Stroje  Řemesla   Tipy na Výlet Reality  S úsměvem  Spolujízda Vili Foto Zvířecí detektiv 

Facebook Stránky:

Zvířecí detektiv HBhistory Legend  HBhistory HBhistory Politics HBhistory Práce HBhistory Foto HBhistory Bazar

Máte-li zájem o reklamu na HBhistory, mediální partnerství či jiný druh spolupráce, kontaktujte nás prosím, na tel. čísle 721 167 431 nebo na email: hbhistory@email.cz  také můžete použít Facebook stránku HBhistory nebo Whatsapp, Skype, Viber.
Volat od 8:00 – 16:00 ve všední dny.

Na whatsappu, skype, viber jsme online 24 hodin denně přidejte si naše tel. číslo do seznamu a pište nám nonstop! Nebo na naše stránky Facebook HBhistory!

Máte rádi dějiny, zajímají vás vyřešené i nevyřešené otazníky naší minulosti? Pak jste na správné adrese! Právě pro vás je tu magazín HBhistory. Budeme se však věnovat nejen „mrtvé“ historii, ale i živým lidem. Rádi bychom vám představili zajímavé osobnosti, historická videa, fotografie, ale také aktuální dění ve světě. Vstupte do klubu HBhistory

Multimediální Partneři:

    

Foto Atelier a reklamní služby: IČO : 635 63 070

Cena reklamy za balíček Základ: Banner WEB, Banner FB, článek na webu a následná propagace 1x týdně po dobu 6/12 měsíců na kompletním HBhistory - FB, WEB, SKUPINY. Cena 5000 Kč za 6 měsíců a 10000 Kč za 12 měsíců.
Sdílej:
Translate »
WhatsApp chat