Lidské hlavy v kosmu

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes vyvstane otázka zda oddělená hlava od těla dokáže žíti samostatně. Některé obrazové a textové informace nás mohou uvést v úžas.

Pro přistání na cizích planetách a dlouhých vesmírných letech se zřejmě stane z nereálné možnosti zcela reálná.
Pokud se nám podaří nalézt třeba jen koňské tělo nebo tělo ryby na jiné planetě. Může se takováto informace stát realitou.

Připojit však hlavu v době dinosaurů. Asi bych neskousl film Jurský park se skupinou netvorů s lidskou hlavou. V obsahu některých bájí je tento jev viditelně zcela reálný.V případě Medúsy mám pochybnosti. Zde je něco navíc. Osoby uvězněné v části takovéto příšerné stvůry. Vysvobozeni hlavu opouští. Může to vyvolat dojem osoby která je uvězněna nedobrovolně ale nezahyne a udrží si svoje vitální funkce.

V dalších pověstech nalezneme jistá zařízení která dokáží biologický materiál přetvořit ve zcela jinou strukturu. Ruská vojenská protivzdušná baterie zasáhla neznámý létající objekt raketou. Následně na to ohrožená posádka z takového neznámého letounu zaútočila na skupinu vojáků.

A věřte nebo ne, část jich doslova zkameněla. Nikdo zde nehovoří o useknuté hlavě samotné Medúsy. Musí zde existovat paprsky smrti měnící onu lidskou strukturu a prakticky odpaří veškeré lidské tekutiny. Následně na to vše ostatní nejspíše vykrystalizuje v pevné skupenství.

V dalším popisu naleznete i jiné podobné informace. Tím pro dnešek ukončíme novou úvahu na trochu nelidské téma.
Malá vsuvka z práce sovětského lékaře pouze v anglickém jazyce :
https://www.youtube.com/watch?v=dRwdP0HaaYE

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Slovo na závěr. Budou i další úvahy. Tato dnešní má v kontextu obraz z minulosti i budoucnosti. Tu dnešní sepsal na základě z části nepodložených informací stálý dopisovatel Jiří Zelenka“ Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory