Záhadná droga

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhadná droga
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes se tak trochu podíváme do svého nitra. Kdo dokonale nastuduje naše dnešní téma. Tak ten zjistí proč mají dechová cvičení příznivý účinek na naše tělo.


V tomto případě budeme pátrat po opojné látce ve vlastním těle. Ne, není to žádná chemická ani přírodní látka z rostlin. V tomto případě nepůjde ani o lásku. Tu si musí každý prožít sám. Takováto osoba mnohdy nevnímá ani své blízké okolí. Pro dnešek se vžiji do role tibetského duchovního učitele. Proto nemám zájem ani nemohu někoho navádět k požívání omamných látek. Jde o pouhé dechové cvičení. Jehož následkem dojde k uvolnění neznámé látky v našem těle. Neumím ji pojmenovat ani určit přesné místo kde se nalézá v našem organismu.


Co je pro nás velice důležité. Někdy v budoucnu se nám může tato látka docela hodit. Třeba tak na konci svých sil. Možná v dramatickém souboji nebo jenom tak při tréninku. Nebudu vás příliš dlouho napínat. Dobře vím odkud vítr vane. Směrem od Tibetu k tradičnímu japonskému bojovému umění. Byl to právě pan Ivan Fojtík co nám napsal do své knihy onen dokonalý recept na tuto neznámou alternativu nahrazující drogy.


Malá hudební vsuvka pro odreagování od našeho blízkého okolí :
https://www.youtube.com/watch?v=TqX7l6yq0tk

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Mám pro Vás připravená další témata. Jaká to budou. Tak to sledujte na stránkách HBhistory.
Náš dnešní díl připravil fotograf Jiří Zelenka „ Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory