Hudba bohů – Jak nalákat neznámé bytosti II

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na řadě druhé volné pokračování jak navázat kontakt s neznámou entitou.
Protože jen málo z nás mělo tu možnost setkat se tváří v tvář s neznámou bytostí. Přesto si velice rád prohlížím překrásné indické obrázky. Viditelně zde mohu nalézt obrovské skupiny osob v podobě Avatárů s namodralou kůží.
Ten kdo pozorně sleduje moje témata.

Dozajista ví že místo prvku železa mají v krvi prvek mědi. Jak je vidět jiné planety mají jiné životní podmínky. Přesto i ta naše má velice shodné podmínky jak pro náš život. Tak pro život neznámých Avatárů.

To že se dokáží zamilovat do pozemských žen popisuje i Písmo svaté. Není to nic nepřirozeného jak uspokojit naplnění svého života. Jediné co mě zaráží proč děti Avatárů nenalezneme na naší planetě i dnes. Musíme se však s tímto faktem smířit. Podle mého názoru ne tak docela. Podle jisté psychické shody. Mohou sice trochu z dálky potomci bohů nadále pozorovat naši planetu. Je tu však jedna obrovská červená linie za kterou nesmí překročit. Tento fakt popisují indické dějiny dávnověku.

Nikde však není napsáno že nesmíme velkou červenou linii překročit my. A učinit tak krok k navázání kontaktu s předky. Krom božského nektaru je na řadě hudba. Indicie tu jsou mají svoje tóny a časová pásma. Musíme však přidat než je docela zapomeneme.

Nejsem odborníkem na hudbu. Nic mi však nebrání. Za pokus to stojí a nebo ne?
Malá vsuvka jak to může vypadat.

Když hraje sám George Harrison YouTube

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám za pozornost a těším se na další setkání u poslechu magazínu záhad na stránkách HBhistory. Autor dnešního tématu dopisovatel a fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory