Čínští Ikarové

Dobrý den vážení posluchači. Dnes jsou na programu Ikarové. Proč právě Ikarové ? I výsadkáři z La Venty jsou v podstatě Ikarové. Ne, protože mají zrovna křídla z vosku. Ale jen proto když umírají zrovna při výcviku a sestupu do dříve neobydlených oblastí.

Výcvik kdy máte na zádech pouze pohonnou jednotku a nevlastníte tak zrovna padák ani jiný záchranný prostředek. Tak to není zrovna bezpečná kratochvíle. Kdo se chce dozvědět více musí zalistovat zpět v našem magazínu. Zde uvedená úvaha pojednává o smrtelných úrazech při samotném výcviku.

Musím se však vrátit na samotný začátek. Nejsem si zcela jist zda je možné nalézt zrovna výcvikové středisko na území dnešní Čínské lidové republiky podobné tomu ze Zimbabwe. Protože to co se zde nalézá je záhadná Bílá pyramida. Nejen konkrétně ta. Celé okolí je tak poseto velkým množstvím dalších pyramid.

Jak je vidět moje mapa se pomalu zaplňuje. Zatím sice nedokážu realizovat podobu létajícího draka jako moderního dopravního prostředku. Na jiných kontinentech jsem v podstatě dál. Za Indii přepravní a bojové prostředky z historie identifikuje místní vědkyně Kavya Vaddadi.

Mít více takovýchto odborníků. Tak je moje mapa do detailu zaplněná. Nesmíme však přehlížet populační střediska. Kde dochází k vypěstování týnejdžrů. Krom základního výcviku pro nové osadníky. Musí dozajista ovládat i svoji odbornost pokud nějakou mají. Vždy nejde jenom o strážce, lékaře, stavaře a agronoma.

Na úplný závěr lokalizace naší záhadné pyramidy. Použijeme k tomu vsuvku od Tomáše Jantače :
https://www.youtube.com/watch?v=KSE4gm_aiA8

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Nezapomeňte si nastudovat podstatné informace právě o učení Feng – šuej možná se vám v budoucnu budou hodit při stavbě vlastního domu. Dnešní úvahu napsal stálý dopisovatel pro magazín HBhistory Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory