Záhada nepochopené technologie

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhada nepochopené technologie
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu analýza záhadných mayských nástěnných maleb a obrázkového popisu mayské mytologie. To co zde nalezneme je ve skutečnosti poněkud moderní technologie v podobě chladícího zařízení. Nelze však přesně určit kde je podle obrázku takovéto zařízení umístěno.

Můj názor se stále kloní k části prostoru v Abydos airshipu. Vrchol z obrázku pyramidy tomu viditelně nasvědčuje. Další v pořadí bude pavoučí robot z nákladového prostoru. Pojmenujeme viditelně malého pavoučího robota jménem RUR na počest zesnulého spisovatele Karla Čapka.

Následuje velice brutální informace o zařízení omračujícím oběti elektrickým výbojem. Následně na to dochází k odebrání orgánů pro neznámé účely. Tento obřad přetrval až do příchodů Evropanů. Kdo má zájem nahlédnout pod pokličku zvláštního rituálu. Tak ten zcela konkrétní informace nalezne ve filmu „Apocalipto“ režírovaného samotným Melem Gipsonem. Viz krátká ukázka na YouTube :
– https://www.youtube.com/watch?v=ngWBddVNVZs

Tento film nám však neukazuje na rozhodující prvek který ukázal na pád mayské kultury. Ve skutečnosti je jim malý okrouhlý klobouček ukazující na návrat bohů. Tato chyba v podobě evropských mořeplavců se ukázala být velice fatální. Způsobilo to tak pád všech místních kultur v honbě za zlatem. Nešlo o návrat bohů jak se místním obyvatelům na první pohled zdálo.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Musím uznat názor samotného Ericha von Dänikena. Naše moderní věda si nechce přiznat fakt podivuhodné technologie z dob minulých.
Dnešní tématický celek připravil fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory