Záhada Božího koláčku a jedlého svitku

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhada Božího koláčku a jedlého svitku
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na řadě velice podrobná analýza dvou záhadných pokrmů zhotovených neznámou entitou.

Kdo je onou neznámou entitou popsanou ve Starém zákoně v kapitole Ezechiel 2. a 3. Tak to přesně nevím. Co však vím přesně jak uvádí Bible svatá. Produkt podaný proroku v kapitole 3. je bezesporu potravina. Text ze svitku v našem dnešním tématu není směrodatný.

Při podrobnějším průzkumu mohl záhadný létající objekt v podobě vesmírného plavidla nést posádku. V počtu asi 15 členů a možná i záhadného kuchaře. Pokud jím není vestavěný kuchyňský automat ovládající všechny postupy přípravy jídel a nápojů.

V druhém případě jde o pohádku. Kdo z nás má tušení zda Bůh všemohoucí miluje právě bílé rýžové koláčky. Tak to vám dnes nepovím.

Náhradou za to zde najdete odkaz na dvě krátká videa na YouTube.

Adresa zde :

https://www.youtube.com/watch?v=tmSrULDVRPc

https://www.youtube.com/watch?v=VDZ81ZcSe7o

Galerie obrázků:

Audio přehrávPoužitím šipek nahoru/dolů zvýšíte nebo snížíte úroveň hlasitostiDěkuji Vám vážení posluchači za pozornost při sledování našeho nového tématu. Co udělat si koláček mochi? Zvládnete to podle mnou přiloženého odkazu z You Tube. Tak jako naši muži z Japonska.

Autorem dnešního příspěvku fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory