Tajemný les z Dlouhé Vsi

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Tajemný les z Dlouhé Vsi
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu další díl z druhé řady projektu Akta X. Najde se zde někdo, kdo nešel v noci lesem. A to zcela sám. Ne každý má asi obdobnou zkušenost jako náš muž.

Je zvláštní když mnohdy spěcháme. Tak nám vstoupí nějaká překážka do cesty. A to je cílem našeho dnešního tématu. Podobnost s lodí z Pensylvánie  je pouze náhodná. Protože na střed sledovaného cíle mohou dopadat paprsky pouze ze tří stran. 

Dokonalá ochrana lodi před pozorováním ukazuje na neznámou entitu. Tvar z obdobného modelu ukazuje na tři světla. Červené světlo uprostřed zjevně chybí. Asi to má svůj důvod. Více podrobností naleznete v galerii obrázků a zcela nové audio nahrávce. Úvaha dnes zbude znovu a jenom na Vás.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám za dokonalé nastudování dalšího nového případu z druhé řady projektu Akta X.

 Dnešní tematický celek z oblasti sledování neznámých vzdušných plavidel připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory