Archanděl a Jana z Arku

Dobrý den vážení posluchači. Dnes možná pátrám po vyšší moci. Možná poukáži nevědomky na některého MZ. To nelze vyloučit. Byl učiněn nález prorokovaný do daleké budoucnosti. Kdy nalezneme záhadné bytosti. Mezi které dozajista patří i mumifikovaná osoba záhadného rytíře z katedrály Noter-Dame. Zda ho mohu spojit s osobou svaté Jany z Arku. Tak to tedy nechám jenom na vás. Je tu jistá spojitost časové osy z té doby.

Nalezneme i další spojitost v podobě dcery krále Karla IV. Co dalšího následuje je konec zdlouhavých a vyčerpávajících husitských válek v českých zemích. A záhadný dopis určený českým husitům. Nesmíme nicméně zapomenout ani na mistra Jana Husa upáleného v Kostnici. Každý tento údaj je datován. Spojitost tak může být pouze náhodná. Prostor na kterém se tento akt odehrává zabírá skoro celou střední Evropu až k pobřeží samotné Anglie.

Úsudek o samotné Janě z Arku tak ten nechám pouze na vás. Jak v případě nějaké psychické a duševní poruchy. Nebo v případě podávání omamných a psychotropních látek. Spojitost s neznámou skupinou MZ nemohu také zcela vyloučit.
Ale je tu ten tajemný anděl z katedrály Noter-Dame.

Malá vsuvka :
https://www.youtube.com/watch?v=HADINZEg1VI
https://www.youtube.com/watch?v=9NM2B8Ww-QM

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám za pozornost. Takovéto pojetí úvahy zavání tajemnem ale může mít i zcela reálné vysvětlení. Nic nemohu vyloučit. Autor dnešní úvahy Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory