Záhada Františka z Assisi

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhada Františka z Assisi
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu další doposud neidentifikované vzdušné plavidlo. Svatý František z Assisi se tak stal jen další známou kontaktní osobou.

Mnohé popsané nebo vyobrazené kontakty s tímto vzdušným plavidlem můžeme sledovat po celé naší planetě. Pouze Asie a Austrálie nám tak trochu pokulhává.

Za název tohoto vzdušného plavidla musím poděkovat jednomu známému učenci. Ano, je to sám Platón. Jak je vidět mnoho moderních vědců a učenců jeho dílům prakticky skoro nerozumí. Mnohdy jeho informace označují jako nepravdivé nebo jen málo pravděpodobné.

Dnes Vám přináším jeden z mnoha důkazů o pravdivosti děl samotného Platóna. Po konkrétním studiu detailů jeho děl jsem přesvědčen o pravdivosti všech doposud zveřejněných informací. Pro technicky nadané posluchače jsem nastínil zatím nepotvrzená technická data a našel jeden velice obdobný model z naší současné doby.

Je nutné si proto dokonale nastudovat zcela novou galerii obrázků.

A znovu si několikrát poslechnout i novou audio nahrávku. Kdo má zájem hluboce porozumět životopisu svatého Františka z Assisi.

Může si individuálně nastudovat dostupné informace z nahrávky a dojde tak k vlastnímu názoru co tomuto světci přinesl kontakt s neznámým vzdušným plavidlem.

Adresa nahrávky na You Tube :  https://www.youtube.com/watch?v=qnimNdZTo9E

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost při sledování záhad z naší rubriky na HBhistory. Co zde najdete příště bude zatím novou záhadou protože nejsem zcela rozhodnut. Dnešní tematický celek pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory