Záhada Františka z Assisi

HBhistory Podcast
HBhistory Podcast
Záhada Františka z Assisi
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu další doposud neidentifikované vzdušné plavidlo. Svatý František z Assisi se tak stal jen další známou kontaktní osobou.

Mnohé popsané nebo vyobrazené kontakty s tímto vzdušným plavidlem můžeme sledovat po celé naší planetě. Pouze Asie a Austrálie nám tak trochu pokulhává.

Za název tohoto vzdušného plavidla musím poděkovat jednomu známému učenci. Ano, je to sám Platón. Jak je vidět mnoho moderních vědců a učenců jeho dílům prakticky skoro nerozumí. Mnohdy jeho informace označují jako nepravdivé nebo jen málo pravděpodobné.

Dnes Vám přináším jeden z mnoha důkazů o pravdivosti děl samotného Platóna. Po konkrétním studiu detailů jeho děl jsem přesvědčen o pravdivosti všech doposud zveřejněných informací. Pro technicky nadané posluchače jsem nastínil zatím nepotvrzená technická data a našel jeden velice obdobný model z naší současné doby.

Je nutné si proto dokonale nastudovat zcela novou galerii obrázků.

A znovu si několikrát poslechnout i novou audio nahrávku. Kdo má zájem hluboce porozumět životopisu svatého Františka z Assisi.

Může si individuálně nastudovat dostupné informace z nahrávky a dojde tak k vlastnímu názoru co tomuto světci přinesl kontakt s neznámým vzdušným plavidlem.

Adresa nahrávky na You Tube :  https://www.youtube.com/watch?v=qnimNdZTo9E

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost při sledování záhad z naší rubriky na HBhistory. Co zde najdete příště bude zatím novou záhadou protože nejsem zcela rozhodnut. Dnešní tematický celek pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

Sdílej:

You may also like...

Translate »