Víla Kandela

Dobrý den vážení posluchači. Pro dnešek možná bude nová analýza tak trochu zavánět tajemnem. V popisu mezi řádky lze nalézt něco co je možná z říše bájí, pověstí a nebo legend. Kontakt s takovouto bytostí může být nebezpečný nebo naopak dobrosrdečný.

Ale je tu světelná víla Kandela. Tato mnohdy v kontaktu s lidskou bytostí neprojevuje žádný zlý úmysl.
Ve skutečnosti podle dat nepůjde o žádnou neznámou entitu. Tento záhadný létající a potápějící se kulový předmět. Monitoruje detailně celé postavy lidí.

Co je účelem takovéto sondy nelze s přesností identifikovat. To málo co víme o světle. Světelný tok částic obohacuje rostliny o cukr. Dále může ničit choroboplodné zárodky. Zahřívat a oslňovat. Následují technická data která jsou součástí audio nahrávky.

Je zde jediný ochranný prvek při kontaktu. A tím je úprk z místa kontaktu. Pokud se setkáte s takovouto sondou. Utíkejte k nejbližšímu křížku nebo Božím mukám. Jde o jakési trasování. Trasu a čas sondy nelze přesně určit přestože indicie mám.

Je tu však problém jak rozpoznat Kandelu od jiné nebezpečné sondy. Když to bude honící pes z mateřské lodi zřejmě není žádná záchrana. Budete ztraceni. Nechci vás tak strašit. Takováto data jsou popsána i na našem území. Věřte mi to není žert.

Malá vsuvka jak pomalu postupujeme v před:
https://www.youtube.com/watch?v=qvPzUAeWZZY

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Další navazující téma k minulé úvaze. Tu dnešní napsal stálý dopisovatel pro magazín HBhistory Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory