Trpaslík třídy cd , UHF, SHF a EHF

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu létající mikrovlnka třídy UHF, SHF a EHF a světelní fantomové třídy cd. A aby toho nebylo málo přidáme k tomu smečku honicích psů.

Podrobnější rozbor naleznete v audio nahrávce. Viditelný tvar v galerii obrázků. Nejen to možná nás čeká v budoucnu exploze malého slunce. Tento detail nebo reálný fakt zatím patří do třídy sci-fi. Jedna pověst hovoří zcela jasně a bezostyšně. To malé slunce poletí z Vyšehradu. Bude to něco podobného skoro jako v Černobylu.

Avšak zde se poslední fáze nekonala. Právě díky hrdinům Sovětského svazu. Ta voda na samotném dně by vynesla zbytky elektrárny do povětří.

Praha to štěstí mít nebude. Nejen to exploze přehradí tok Vltavy. Následkem čehož se Vltava rozlije do kraje. Nejen to kontakt exploze s vodou rozmetá trosky města do širokého okolí.

Tato vize se podle proroctví přibližuje každým dnem. Kdy nový Babylón bude sprovozen ze světa. Za svou lakotu, hamižnost, rouhání, násilí, loajalitu k cizincům a míšení jazyků. Bůh nám nepředal Desatero přikázání pro zábavu. Když chceme poslouchat neustálá nařízení která mají pramálo společného s Božím přikázáním.

Kdy lidé, jako muž a žena budou už jen jako mutanti. Na vině jsou si moderní lidé. Kdy se chtějí podobat bohům. Je to čas kdy rozlišení bude na nule. Ale na to je dnes možná příliš pozdě. Vidět splynutí dvou pohlaví v jedno může každý.

Na závěr něco málo o neznámých entitách jako vsuvka.
https://www.youtube.com/watch?v=yU34lX8m7Pk

Audio nahrávka :

Galerie obrázků :

Ne. Všechny úvahy nebudou překrásné. Tato je určena mutantům. Odměnou za to bude konec matičky stověžaté.
Dnešní téma věnované neobjasněným záhadám napsal pro magazín HBhistory Jiří Zelenka „ Wikimedia Commons“.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory