Kdo má zájem hledat vlastní předky Nommos

Dobrý den Vážení čtenáři. Kdo máte chuť hledat vlastní předky Nommos v Havlíčkově Brodě, tak máte dnes jedinečnou příležitost. Přidejte se, prosím, stačí nastudovat pár obrázků v malém komiksu.

Kdo jsou entity Nommos? Lidé kteří se nám napůl podobají, ale jejich dolní část je napůl had nebo ryba. Ale má to háček, někdo naučil Nommos chodit.

Na obrázku z hliněného válečku Sumerů je to právě biolog Bůh En-ki z lidu Anunnaků, kdo zvládne samotnou přeměnu.

Podle obrázku následuje amputace rybí (hadí) části. Následně dojde k několika nezdařeným pokusům o nohy a v některých případech i o ruce. První jsou mechanické, ale překáží. Druhé jsou zvířecí. Pro vysokou toxicitu krve jsou také nevhodné. Následuje třetí pokus, kdy Bůh En- ki stvoří nohy z biologického materiálů. Jsou stejné jako ty Vaše. Podle vzhledu mají robusnější svaly. Jak ale zaznamenal En-ki do genetického kódu nohy pro budoucí pokolení nevím. Formuli pro růst končetin neznám. Ale když to zvládne jeskyní mlok při utržení končetiny, tak to pro Boha En- ki z rodu Anunnaků toto bude hračka. 

Ale kde je postava Nommos, kterou hledáme? Při fotografování jedné části kostela Nanebevzetí Panny Marie v Havlíčkově Brodě jsem narazil hned na čtyři postavy Nommos.

Vaším úkolem bude navštívit kostel a čtyři entity Nommos dohledat. Jako vodítko Vám poslouží k tomu účelu pořízené fotografie. Podrobně je nastudujte.

Ale k tomuto krátkému příběhu v komiksu „Kde vzít nohy“, navazuje informace o reálné postavě z našich dějin. 

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=tywxS6iobz4[/embedyt]         

Touto postavou je  samotný císař a král Karel IV. Jeho matka má být reálnou postavou z lidu Nommos. Bohužel jde o pověst, kterou nelze nijak vyvrátit ani potvrdit.

Ale něco docela malého tu přeci jen je. Mnohokrát jsem pozoroval obličej samotného Karla IV. Na mnoha sochách a obrazech je na jeho obličeji cosi zvláštního, ale není to vždy a na všech portrétech.

Jde o hydrodynamické rysy v jeho obličeji.  Pro představu mnoho sportovních plavců dnes používá speciální obleky a čepice. Bojují s vodou o každou setinu sekundy. Pro toho kdo žije ve vodě to bude samozřejmost. Posouzení nechám na Vás. A děkuji Vám za pozornost.

Fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory