Bílé perly, akumulační kamna a cement

Dobrý den Vážení čtenáři. Dnešním článkem zkrátíme utrpení pana Dr. Sama Osmanagiche Ph.D při hledání záhady obřích koulí.

První zastávkou budou obrázky kamenných koulí. Zda nám ukazují na model vesmírné lodě nebo akumulační kamna zatím nepoznám.

Ale začneme záhadou koulí na štítech historických domů v Havlíčkově Brodě. Možná právě tyto ukazují na vesmírné lodě našich předků lidu Nommos. V několika pověstech se hovoří o přistání obrovských kulatých lodích lidu Nommos. Ty ale po mnoha letech opouští naši planetu a odlétají neznámo kam.Dobře víme jak je nesnadné někdy zaparkovat Vaše auto. A představa, že je kulaté, rovná se katastrofě. Ale ona parkoviště pro kulatá auta jsou již dávno nalezena. Kdo by neznal Stonehenge  a jemu jiná podobná parkoviště.

Proto raději zaparkujeme na čtyři kola. A pro jistotu zatáhneme ruční brzdu.V tomto bodě opustíme naše vesmírná plavidla. A založíme je do kolonky pod překrásným názvem Bílé perly.

Další v řadě bude levná tepelná energie a cement. Protože naše technologie fyzické levitace má 10 000 let zpoždění, popíšeme si pouze její využití. Protože nemohu prozkoumat složení všech obřích koulí na naší planetě, probereme to pouze jako teorii. Vezmu si Vaše akumulační kamna. Rozeberu je na keramické dlaždice. Ty vytvaruji do tvaru koule. A  následně levituji na oběžnou dráhu naší planety. Přivodím jim volný pád. V důsledku tření o atmosféru dojde k akumulaci tepelné energie. V poslední fázi dopadu dáme onu ruční brzdu a nenabouráme. Takto nahřátou keramickou kouli uzavřeme do nádoby a odneseme na noc do pokoje.

V případě výroby kvalitního Portlandského cementu postupujeme stejným technologickým postupem. Ale keramickou hlínu zde nahradí kvalitní vápenec a jíl, který se používá při výrobě cementu. V tomto případě naši kouli lehce přibrzdíme a necháme narazit. Co zbude, je pouhá hromádka cementu k dalšímu zpracování.

Je ale více než pravděpodobné že stejný postup může fungovat i při výrobě Damascenské oceli. Jak nám ukazuje obrázek Sumerských metalurgů na hliněném válečku. Jak je vidět, výroba jim jde dobře od ruky.

A co na závěr. Podrobnou analýzu přenecháme panu Osmanagichovi. Když zvládne potvrdit naši teorii, bude mít určitě radost. Právě jsem dohledal cement pro přípravu kvalitního betonu na stavbu pyramid Slunce a Měsíce v samotné Bosně.

Zatím bohužel musíte cestovat a hledat ony obří koule sami. Možná nám některý z čtenářů nebo čtenářek pošle fotografie z dovolené. Kde si pořídil-la fotografie obřích koulí do svého alba. Děkuji Vám moji čtenáři za pozornost. A těším se na fotografie záhadných koulí z Vaší dovolené.

Autor a Fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“)

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory