Podivné technologie od neznámého doktora Fausta

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Podivné technologie od neznámého doktora Fausta
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes budeme analyzovat záhadnou technologii pro řízení přesunu v zemských kvadrantech. Stejně tak zřejmě činí ptáci ale i řada dalších druhů živočichů na naší planetě.
Za vlády lidu ze samotné Atlantidy možná ovládal tuto schopnost i člověk. To se však už asi nikdy nedozvíme.

Je tu ale jedna možnost ten kdo chtěl uschovat takovouto technologii před zraky běžných lidí. Ten ji pojmenoval a přiřazoval pravděpodobně k profilům záhadných osob a démonů ať mužského či ženského pohlaví.

Něco podobného je zřejmě ukryto i v samotné židovské Kabale směřující k Bohu všemohoucímu. Tato nauka ale není na programu dne.Následně na to je zde zmíněná pověst kde je hlavní postavou doktor Faust. Na základě této pověsti napsal dvoudílné dílo dramatik a básník Johann Wolfgang von Goethe.
V našem hlavním městě Praze kdosi dokonce pojmenoval jednu budovu jako Faustův dům.

Vzápětí na to navazuje další zcela nová záhada. Naši vůdcové a vedoucí činitelé z mnoha zemí nevěří v mimozemskou civilizaci. Přesto OSN pověřila jistou osobu v případě setkání třetího druhu.
Tento fakt dnes přeskočíme a vrátíme se k danému tématu dne. Ale je tu jeden zásadní problém kterým jsou lidé mající cosi společného se skupinami neznámých entit. Tyto jak se zdá mohou vyvolat určité jevy a používat doposud neznámé technologie.

A ten kdo je pravidelně sleduje nebude nikdo jiný než neznámá entita z hlubokého vesmíru. Jak jinak by bylo možné se za tak krátký čas posunout technologicky vpřed.
Krátké video o dalším záhadném Faustovi.
www.youtube.com/watch?v=A-kp9KSy8Uo

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Jaká bude vaše dnešní úvaha. Tak to zcela dokonale neodhadnu. Doktor Faust a jeho pověst tu je. A dosud neobjevené technologie zřejmě také. Ale jen málokdo má klíč k jejich otevření.
Dnešní tématický celek připravil fotograf Jiří Zelenka“ Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory