Kabelka pro muže

Dobrý den vážení posluchači. Dnes budeme pátrat po další nové záhadě. Půjde o předmět jakési denní potřeby. Bude to kabelka. Nikoliv pro ženy ale pro muže.

Půjde nám o kabelku pro urozené krále, děti bohů a bohy samotné. Tyto postavy určitě nebudou patřit k našemu třetímu pohlaví. I tak je to proti Božímu přikázání. Někteří andělé se údajně líčí jako ženy. Asi jen proto že jsou bezpohlavní. Já to beru asi jako rozmar podobat se davu výstředních lidí. Moje pánská kabelka však v dávných dobách sehrála zcela jinou roli v osobním životě výše jmenovaných entit a králů.

Co je asi jejím obsahem. Tak to se dozvíte když si podrobně nastudujete dnešní nový tematický celek a k tomu další dva doprovodné články. Kdo má zájem získat více informací, ten si musí v magazínu HBhistory zalistovat trochu nazpět v čase.

Nevím co na to řekne vaše dívka, přítelkyně, manželka a nebo matka. Každá si asi bude klepat na čelo.
O jaký požadavek na obsah kabelky půjde ve vašem případě.

Možná o mobil. Knížečku horoskopů pro pobavení. Malé rádio. Síťku proti hmyzu. Skautskou KPZ a nožík. Nebo něco na bezpečný sex. Malou lahvičku alkoholu. Platební kartu. Holicí strojek. Trochu ujedu když řeknu ruční granát. Ne, nebojte se nejsem terorista.

Malá vsuvka pro ty co nosí malé kabelky :
https://www.youtube.com/watch?v=eKKvt8W0zXg

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám za pozornost. Na léto je to dobrý. A není to ani trochu ujetý. Dnešní tematický celek připravil stálý dopisovatel Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory