Obr a Hekurá

Dobrý den vážení posluchači. Dnes budeme dekódovat záhadný geoglyf z Cerne Abbas. Mnoho lidí vynakládá obrovské úsilí a vědcům se tají dech nad záhadou samotného geoglyfu.

Dnes nasadím laťku celkem vysoko. Jsem velice zvědav kdo se bude snažit překonat takto celkem složitý úkol.
Není to zakázané porovnávat s jiným modelem až na jeden jediný detail. No, nevím jak to naznačit. Přejdu k věci. Jde ve skutečnosti o celkem velký penis. Dámy se možná budou červenat. Pro teenagery to bude docela zábava. Možná se na sítích objeví nějaký fórek na takovéto téma.

Proč zrovna velký penis dekóduje celou záhadu. Věřte tomu nebo ne mohou za to indiáni z povodí Orinoka. Nejen to jde o překrásnou knihu od etnografa Ettore Biocca. Zde nalézám portrét velkého penisu k porovnání s obrem z Cerne Abbas.

Tak již dost červenání. Jde tu také o popis dalších dvou záhadných entit malých Amahini. Můžeme se domnívat že jde o malé postavy Deros. V druhém případě jde o Hekurá. Kdo jsou Hekurá? Tak tento popis naleznete když si poslechnete dnešní novou audio nahrávku.

Jak je vidět ne všechny neznámé entity jsou k lidem nepřátelské. Na rozdíl od evropských Sibyl jde v popisu o celkem velké ženy nordické rasy. Co asi tak překrásného zpívají že je zakázáno opakovat text písně. Tak to nevím. To co se v textu opakuje může onu neznámou entitu přivolat. A to může být i zlé. V nejlepším případě ohluchnete.
Kdo máte zájem nastudujte si knihu výše jmenovaného spisovatele. Pod názvem „ Sama mezi Indiány “.

Malá vsuvka o tom jak nás vnímají indiáni :
https://www.youtube.com/watch?v=OdZ2QU1hkPU

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Je to velice zlé jak nás posuzují indiáni. Dobře sledují naše neekologické jednání a nemorální chování k vlastním i cizím národům. Tak ukončíme dnešní téma. Které napsal pro magazín HBhistory stálý dopisovatel Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory