Záhada děrované pásky

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na pořadu dne doposud nevyjasněné téma. Analyzovanou položkou bude děrovaná páska. Ale nebude to ta z papíru. Ve skutečnosti tak může jít o práci neznámé technologie od neznámé skupiny Alien.

Snažím se to ověřit. Nemám žádné pevné podklady pro práci vodíkového zářiče. Existují pouhé dva obrázky věnované skupinou neznámých Alien.

Zda je ve skutečnosti naše děrovaná páska onen záhadný terč kam dopadají paprsky a části izotopů vodíku.
Možná na vzdálenost celé galaxie. Je záhadou že dokážou vyslat zcela nová data. Kdo je dokáže přečíst. A zná parametry dokonalého načasování do prostoru děrovaných pásek na naší planetě.

Tak to vám dnes neřeknu. Další možnost ukazuje na jednoduchý navigační prostředek z dávnověku. Jaká pilotovaná zařízení přistávala na náhorních plošinách indiánská mytologie detailně nepopisuje.

Co však popisuje jsou určitá detailně nepopsaná data o strážci náhorní plošiny který si tak své dlouhé čekání krátil s neznámou indiánkou.

K tomu všemu měl na náhorní plošině celou oblast monitorovat robot kterého obsluha a některý místní domorodec dokázal aktivovat nebo deaktivovat. Prostě zapnout nebo vypnout. Popisovat detailně území záhadných pásek nebudu. Naleznete jej v mojí nové vsuvce a možná i krátké video.

Vsuvky v českém a anglickém jazyce :
https://www.youtube.com/watch?v=6pr2OOAr5Iw
https://en.wikipedia.org/wiki/Band_of_Holes
https://www.hbhistory.cz/zahada-ruzoveho-pokojicku/

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Protože nejsem odborníkem na doposud neznámou datovou techniku Alien. V budoucnu takovouto záhadu může kdosi dekódovat jako děrovanou papírovou pásku a ony záhadné jamky. Takovouto úvahu sepsal pro magazín HBhistory stálý dopisovatel Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory