Pozdě bycha honit

Krampusáci chtěli udělat radost lidem v Jihlavě a dostali místo toho kopance od nepřizpůsobivých grázlíků. To je jen špička ledovce, malá ukázka z toho, co se v Jihlavě roky děje. Před pěti lety se magistrát rozhodl zavřít hřiště ve Srázné kde nepřizpůsobiví řádili jak černá ruka. Výborný nápad. Zavřeme hřiště místo toho abychom řešili problém. Tak teď zavřeme třeba jihlavské náměstí? Pokud hledáme původ tristního stavu vraťme se na začátek. Do doby po revoluci, kdy se u nás začaly tvořit dvě kategorie lidí.

Ti co musí dodržet zákon nebo bude zle. A ti, nad jejichž prohřešky se mávalo rukou. Protože podivné neziskovky, které pochopily, kde a jak přijít k penězům, tvrdily, že každou odlišnost musíme ctít a promíjet, jinak bude zle. Dostaneme ošklivou nálepku, která nás společensky zničí. Jenže před zákonem přece odlišnosti neplatí. Je pro všechny nebo pro nikoho.

Dneska sklízíme ovoce. Jednu skupinu lidí denně šikanují nesmyslné zákony a nařízení. Pokud se odváží špitnout něco co se vrchnosti nelíbí, hrozí jim tresty a likvidační pokuty. Druhá skupina nemusí nic, protože jim podivné neziskovky sice vysvětlily jejich práva, ale zapomněly dodat že s právem jdou i povinnosti. Teď je pozdě bych honit. Tento příspěvek byl nabídnut k otištění v novinách. Myslíte že vyjde ? nikoliv ZAKÁZÁNO!!!!!!!! Z důvodů editorské pitomosti nebo zbabělosti? Nebo abychom se někoho nedotkli? Koho? Arogantních grázlíků, kteří smějí kohokoliv zkopat na ulici? Máme přece svobodu projevu? Nebo NE?????

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory