Vodíková zpráva

Nastal možná sváteční den. Nová možná analýza. Oni vysílají možná se ptáte kdo. To zatím přesně nevíme. Zřejmě předpokládají že máme urychlovač částic schopný kontaktu.

Nejen to, možná došlo již ke kontaktu. CERNU však chybí čítanka takovýchto zpráv. A v Arecibu zřejmě došlo ke kontaktu v roce 2012. Evropané dávejte tak pozor nebo nás předběhne Velká Čína.

Tou třetí možností je zpráva že tu nejsme sami. Představa že naši celou planetu možná dokáže spolknout vesmírná loď Gaja. Zatím patří do třídy fantazie.

Naše planeta se stala terčem částic jak hovoří Mayský kalendář. Stojíme na přechodu do nového světa. Ukončeme prosím války, hladomor a zabíjení. Neznámé entity jsou v dosahu. Můžeme se tak rázem ocitnout ve zcela jiné realitě. Třeba ve světle překrásných zítřků. Proč na to nemáme podívejte se kolem sebe. Můžeme si za to jenom my sami. Nehodlám to pitvat do detailu. Já svoje vlastní indicie mám.

Každá osoba z jednoho milionu lidí má předpoklady takovéto poselství detekovat. Jak to asi dělá. Má to uložené v genech. Kolem běžných osob ať vzdělaných nebo ne. To prostě a jednoduše jde kolem. Takovéto osoby to nevnímají. Až na každého jednotlivce z milionu lidí na této planetě.

Nejsem oprávněn na takovéto osoby ukazovat prstem. Když je dokonale zanalyzuji tak je poznám. Nemám tak důvod podléhat nevěřícím. Je to asi tak jako nevěřit v jediného Boha. Ten, kdo nevěří nemá žádnou budoucnost.

Tímto ukončíme prolog k přechodu do nového světa. Odpočet již běží a nedá se zastavit. Co když se díky přepólování naší planety vše zhroutí. Bude to zřejmě globální katastrofa.

Malá vsuvka :
https://www.youtube.com/watch?v=eHFuxf5FcAk
https://www.youtube.com/watch?v=zf5-QLB3S54

Galerie obrázků:

Audio nahrávka:

Nečekejte pošťáka u dveří. Tak ten tu zprávu nepřinese. Dnešní analýzu na toto téma napsal stálý dopisovatel pro magazín HBhistory Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory