Zbraň z Ásgardu

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Zbraň z Ásgardu
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači. Dnes na nás čeká další nová analýza. Již podruhé tak budeme pátrat po záhadné zbrani bohů. Přesně tu kterou hledáme nalezneme popsanou v severské mytologii. Tato se svým tvarem podobá kladivu. Které ukrývá ve vnitřní části další záhadu v podobě náplně z tekutého kovu.Účelem takovéto zbraně je drtit předem daný cíl. Kterým je nejspíše hlava a tělo nepřítele.

A aby toho nebylo málo. Našel jsem určitou shodu s kruhovou zbraní indických bohů. V obou případech použití zbraně dojde ke zvláštnímu jevu. Zbraň se vždy vrátí zpět ke svému majiteli. V případě kladiva jde o dlaň a v druhém případě kruhu to bude ukazováček jedné ruky. Indická kruhová zbraň posloužila k zabíjení několika milionů indických vojáků naráz. V případě kladiva jde o zabíjení jednotlivců a celých skupin obrů. Nejspíš neposlušných obrů Nefilů potomků strážců. Do dnešní úvahy patří i jedna nepřehlédnutelná poznámka.

K onomu záhadnému kladivu je nutné vlastnit i jeden pár rukavic a opasek znásobující sílu.
Jako vždy malé překvapení v podobě československého filmu, který řeší takovouto tematiku.
www.youtube.com/watch?v=WCSg5oX1nLk

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Tímto ukončíme naše dnešní téma věnované další záhadné zbrani. Galerii obrázků a zcela novou audio nahrávku připravil fotograf Jiří Zelenka “Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory