Pourangahuova záhadná krabička

Dobrý den vážení posluchači dnes je na programu analýza záhadné krabičky s ještě záhadnějším obsahem. Problém je to že návod k obsahu krabičky jsem nalezl jen o několik tisíc kilometrů dále. Což v našem moderním pojetí nebude až tak nelogické.

Logické je i to, že části kontinentu se mohou během několika století či tisíciletí propadnou do moře.
Další v pořadí bude moderní dopravní prostředek. Náš raketový skútr se tak trochu podobá střele V1 Třetí říše. Možná to ani netušíte jedna odvážná pilotka dokázala řídit tento válečný produkt. Měla sice namále ale nakonec dokázala přistát.

Následně nám vyvstává otázka, kde vzal Pourangahua vzletovou rampu. A kde má přistávací lyžiny. Nejen to potřebuje i zásobu paliva. Jak se zdá písek je možná vhodnou přistávací plochou. Velkou záhadou bude i pták uzavřený v boxu a návod postupu aby přežil let na raketovém skútru společně s našim čtyřprstým pilotem.

To co nám zbude na samotný závěr. To bude určit druh záhadného ptáčka. A to úplně nejzáhadnější se doposud nikomu nepodařilo rozluštit. Hovoříme o tabulkách Rongorongo. Bude tak tato sada tabulek sloužit jako návod k pěstování neznámého druhu prehistorických ptáků ze stolové hory. Skoro jako v Jurském parku. Na internetu nalezneme nepodloženou informaci o mezikontinentálních letech prehistorických ptakoještěrů. Nebo jde o pouhopouhého papouška podle zlaté plakety z knihy „Setba z vesmíru“ od samotného Ericha von Dänikena.

Nesmíme zapomenout ani na Miloslava Stingla a jeho obrázek se záhadnou bytostí MZ z knihy „Poslední Ráj“. Nelze tak přehlédnout záhadnou krabičku. V moderním pojetí box. Další informace v audio nahrávce a galerii obrázků.

Nezapomeneme, ani na krátkou vsuvku :

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám za vaši pozornost s jakou sledujete nové díly v našem magazínu záhad na HBhistory. Váš stálý dopisovatel Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Translate »
Sdílej HBhistory