Meghilláh

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Meghilláh
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na řadě dekódování záhadných informací o několika dopravních prostředcích najednou. Tyto mají charakter UOO, USO a UFO.

Pro dokonalé pochopení dnešního tématu je nutné několikrát podrobně nastudovat část Bible svaté. V podobě textu jedné stránky z knihy Zachariáš v naší obrazové galerii.  

Jako další v pořadí následuje poslech doprovodné audio nahrávky. Tato sice obsahuje tři zkratky z anglického jazyka. Ale nikoliv dokonalý překlad.

Proto samotný překlad i dnešní úvaha zbude jenom na Vás.

Ten komu se nechce hledat překlad na internetu. Postačí pouhé tři charakteristiky pro naše hledané objekty.

A to jako vznášející se pouze pod hladinou vody, vznášející se těsně na hranici zóny vody a atmosféry a vznášející se pouze v atmosféře.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost a těším se na další setkání v projektu D.  Při dekódování dalších informací o  záhadných dopravních prostředcích naší planety.Novou audio nahrávku a galerii obrázků pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory