Záhada polobohů

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhada polobohů
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes máte jedinečnou možnost prohlédnout si živé potomky mimozemšťanů. Pokud to dovolí jejich DNA. Můžeme se v nové budoucí generaci dočkat ideální kopie prvotní entity příchozích z hvězd.


I samotná Bible svatá popisuje tento akt kdy došlo ke křížení mezi bohy a pozemšťany.
Potomci sice již dávno nemají onu modrou krev. Tento fakt dnes asi nikoho už nezajímá. Všichni prostě mají zájem pohlédnout na živoucího mimozemšťana.


Je více než pravděpodobné že na své cestě životem onu neznámou entitu potkáte.
Podle informace nejmenovaného vysoce postaveného vojenského důstojníka z oblasti AREA 51. Se můžeme těšit na novou ekologickou rasu pozemšťanů. Pokusil jsem se takovou to osobu nalézt. Ano, nalezl jsem velice krásnou ženu nesoucí shodné rysy. Popsané vojenským důstojníkem letectva USA. Jaká bude vaše dnešní úvaha nedokážu odhadnout. Co však mohu sám odhadnout. Je právě to. Pokud se na vaší obrazovce v TV budou nalézat další osoby nesoucí identické rysy. Můžeme se těšit že právě naše planeta se po pár stovkách let může změnit k nepoznání.


Musíme se však zamyslet nad tím zda svojí vlastní činností nějak nepřispíváme k nenapravitelným ekologickým újmám.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám za dokonalé nastudování dnešního nového tématu. Text a obrázky ve spolupráci s HBhistory připravil fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory