Máte divný pocit – 5 tipů jak zaručeně zatočit s duchy!

Pokud máte pocit, jako by vás někdo sledoval, ale když se otočíte, nikdo tam není, pravděpodobně máte ve své blízkosti ducha. Možná i více duchů. Co však dělat s touto silnou energií, která nejspíš obývá váš dům? Víme, jak na to, abyste si neuškodili.

Pokud se obáváte, že vám doma straší a vy sdílíte svůj byteček nebo dům ještě s někým jiným, nemusíte se strachovat. Ano, každý má před posmrtným životem patřičný respekt, ale jestli máte doma ducha zemřelého, není důvod k velkým obavám. Co tedy dělat, abyste se nemuseli každý večer bát a vyvázli z kontaktu se zesnulým živí a zdraví? Jak se připravit?

– Klid.

Nejdůležitější je zachovat klid. V žádném případě nesmíte začít vyšilovat a klepat se strachy. Ano, je to někdy trochu obtížnější, ale zachovat klid je klíčová část. Mnozí duchové jsou vděčni za vaši přítomnost, samozřejmě pokud se nejedná o zlého ducha, což byste ale už dávno poznali… Duše zemřelého bloudí a potřebuje klid, když se budete bát, nikomu nepomůžete. Ani sobě, ani jemu.

– Bílá svíčka

Pokud se opravdu domníváte, že ve vašem domě jsou duchové, kupte bílou svíčku. Jděte na místo, kde nejvíce cítíte jejich energii, a posaďte se. Zapalte ji a vnímejte atmosféru. Bílá barva symbolizuje čistotu a světlo, takže v každém případě ducha přitáhne. Zkuste s ním komunikovat. Samozřejmě vlídně, abyste ho nerozrušili. Zeptejte se, proč k vám duše přišla. Snažte se zapojit svou intuici.

– Sůl

Sůl je opravdu nad zlato! Pomůže totiž při očistě vašeho domu od duchů. Sůl do sebe vstřebává energii a čistí ji. Do každé části bytu dejte misku plnou soli, kterou budete každý den měnit. Jakmile ucítíte, že je přítomnost ducha pryč, misku odstraňte. – Duše Dalším krokem je snaha o vyléčení. Opět naslouchejte své intuici, pokud budete mít potřebu něco říct, řekněte to. Jestli budete chtít cítit ochranu, zavolejte si na pomoc archanděla Michaela. Snažte se duchovi pomoci odejít.

– Zlý duch

Pokud však máte pocit, že ve vašem domě není něco v pořádku a je v něm zlá síla, nezoufejte. Použijte modré světlo. Buď žárovku nabarvěte, nebo kupte rovnou v této barvě. Sviťte tímto světlem v noci, kdy jsou naše duše nejzranitelnější. Zlí duchové se modré bojí, takže je to odláká a vašemu bytu se vyhnou obloukem.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory