Vagon v poli

HBhistory Podcast
HBhistory Podcast
Vagon v poli
/

Dobrý den Vážení posluchači záhad z Havlíčkova Brodu. Dnešním dnem si pokládám otázku. Zda v našem městě někdy někdo neuskladnil nebo nepřepravoval jaderné zbraně.

Jak je vidět, nová jaderná dohoda mezi USA a Ruskem je v nedohlednu.

Nové jaderné zbrojení může v závislosti na tomto detailu znovu přilákat  neznámou cizí entitu.

Jak velký zájem na paralyzování jaderných zbraní tato entita má dodnes nedokáži odhadnout.

Odhaduji to asi takto. Přeprogramovaná jaderná zbraň může v nejhorším případě zasáhnout vlastní území. Nebo bude přeprogramována na let do vesmíru a zde zcela jednoduše zabavena. Z jedné zprávy o jaderném programu USA unikla informace o přeprogramování jaderných zbraní neznámou entitou. Vojenským silám USA přeprogramování raket trvá týden. Entita zvládne přeprogramování raket za několik desítek minut. Co nás čeká při instalaci raket středního a krátkého doletu v Evropě.

Zřejmě nastane invaze neočekávaných návštěv neznámé entity. Tuto úvahu nechám jen na Vás.  Další dostupné informace najdete v galerii obrázků a nové audio nahrávce.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Tímto dnešní závažné téma zakončíme. Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost a těším se na další nové setkání v případech Akta X z Havlíčkova Brodu. Obrázky a novou audio nahrávku pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

Sdílej:

You may also like...

Translate »