Krása nesmírná

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Krása nesmírná
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu druhé kolo pokračování v projektu dekódování obrázků a textů z knížek. Po projektu o dinosauří  slepičce. Následuje zcela nová pohádková verze.

Pohádky dnes čte asi jenom naprogramované zařízení. Malované obrázky v pohádkách nahradila video nahrávka.

A proto pohádkové knížky končí v nejlepším případě ve sběru papíru. Nebo možná poslední schovávají prarodiče pro svá pravnoučata.

 Brzo naše vlastní děti nahradí umělohmotní droidi. Velikostí připomínající malé dětí. Pro nezájem pořizovat si vlastní. V následné řadě to nebudou ani vnoučata.

Je načase se vrátit k naší pohádkové knížce a dekódovat zde překrásné  obrázky.

Autorem obrázků  je slavný český malíř Václav Fiala. Účelem dnešního bádání není překomponovat všechny jeho obrázky pohádkových postav na sérii neznámých entit.

Proto další podrobné informace nastudujte v galerii obrázků a zcela nové audio nahrávce. Dnešní úvaha tak zbude jen na Vás.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Projekt D v oblasti dinosauřích slepiček a pohádek dnes ukončíme. V další části projektu budou následovat moderní technologie z doby dávno minulé.

Dnešní díl záhad pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka. („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory