Havlíčkův Brod má svůj vlastní letající talíř

Dobrý den Vážení čtenáři. Chodíme dnes a denně městem a nevíme že nám nad hlavou stojí létající talíř. Nejen to, ale má i pevnou geostacionární dráhu. Jednou za dvacet čtyři hodin oběhne naší planetu.

Článek v Drbničce z roku 2015 popisuje neznámé zařízení pod přiléhavým názvem hvězda Lorda Pacala. Není to náhoda, ale další záhada Havlíčkova Brodu. Dnes Vám mohu sdělit, kdo je autorem projektu neznámého disku v Havlíčkově Brodě. Je to architekt Dušan Jurkovič (1910). A samotný disk tvaru talíře stvořil neznámý klempíř. 

 A co je ještě záhadnější. Další informace hovoří o druhém objektu UFO v našem městě.Z důvodu nedostatku finančních prostředků nemohl architekt postavit druhou věž s dalším létajícím talířem. 

 Ptáte se proč zrovna dva létající talíře. Jde o pradávnou informaci, která se nám zachovala dodnes.   V podobě slavnosti křesťanského svátku  Božího těla. Když v průvodu Božího těla zvedneme hlavu, uvidíme dvě lampy nesené nad nebesy. Jde o dva satelity.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=a9cKPkZrtqA[/embedyt]

 Další podobný svátek najdeme na samotném vrcholu Machu Picchu. Zde se svátek jmenuje Poutání slunce. Jak spoutat takovéto slunce najdeme na Sumerské hliněné destičce. Podle pověsti oba zlaté disky opouští vrcholek a odlétají neznámo kam.

 Ale jakousi náhodou někdo odkryl ono Aztécké slunce, které dnes zdobí fasádu Staré radnice. I zde je poutáno slunce několika květy. A v dálce stojí čtyři Cherubíni. Každý podle pověsti asi stál na vrcholku hory na jedné světové straně.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=iF54jtLyjpk[/embedyt]

 Poslední informaci o disku najdeme na víku sarkofágu Lorda Pacala. Na obrázku ho najdeme vlevo nad kolenem neznámého astronauta.

 Další částí našeho bádání je dohledat geostacionární pozici našeho disku.

Každý kdo projde Dolní ulicí dojde na nábřeží řeky Sázavy v našem městě. Nemůže zde přehlédnout Okresní dům č. p. 227. Lidé mu říkají Holubí dům.

 K tomuto domu přiléhá vysoká věž na jejímž vrcholku nehnutě stojí onen prazvláštní disk. Kterému mnohdy říkáme UFO nebo také létající talíř.

 A co na závěr. Analýza našeho neznámého předmětu ukazuje že zařízení neznámého typu tu   přetrvává mnoho století a možná i tisíce let. Zda jde jenom o pozorování nebo kontakt neznámé identity nechám na Vaší úvaze. Jak se zdá stará technika má stále ještě náskok, stejně ale ne naše  chápání. Děkuji Vám moji čtenáři za pozornost.

Fotograf Jiří Zelenka 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory