Dinosaurus na náměstí v Havlíčkově Brodě

Dobrý den Vážení čtenáři. Dnes budeme hovořit o záchraně překrásné Panny Marie z drápů neznámého zvířete.

Z doby konce éry dinosaurů se zřejmě zachoval jakýsi vodní savec. Z kryptozoologického hlediska ho nemohu zařadit. Ne proto že bych nechtěl. Ale protože je možné že jeho malá podskupina na naší planetě doposud existuje a možná bude i objevena. Podařilo se mi dopátrat jméno tohoto zvířecího unikátu.  V Brazílii ho kdosi pojmenoval Kučivila.

Místní rybáři ho nemají rádi protože jim loupí ryby ze sítí.  Ale mnozí další domorodci ho popisují jako vodní prase nebo jako vodního psa. V knize českého spisovatele Miloslava Stingla najdeme obrázek boje velekněze s rybím démonem. Na to aby zvládl divoké zvíře používá jedovatých hadů. Bohužel v našem případě jde o boj o překrásnou Pannu Marii. Při útoku zvířete Panna Marie poklekne a vroucně se modlí. Z nenadání se objeví anděl a překrásnou Pannu Marii osvobodí ze spárů zvířete.

Provedeme následnou analýzu celého příběhu. Kdo je ve skutečnosti anděl. Jde o malé letadélko Cherubín podobného  konvertoplánu Osprey.  Letadélko je řízeno neznámým pilotem. Mnohdy se hovoří o některém z Archandělů. Kdo má zájem podrobně nastuduje obrázek Cherubína.  Informaci pro nás zachoval neznámý Olmék z LaVenty. Který vytesal část Cherubína do kamene.  Co vidíme na kamenném reliéfu z La Venty.

 Nad hlavou pilota je jakési mechanické nebo hydraulické rameno. Toto rameno a jeho malá část má svůj vlastní příběh s názvem Kladivo z Ajdu.  V knize o starověkých nálezech najdeme krátký text s obrázkem artefaktu konce ruky. Našla se nejen část konce tohoto kovového ramene s rukou. Ale i kost a zub chyceného mladého mastodonta. Tento druh mastodonta vymřel asi před jedním milionem let. A složení kovu tohoto konce speciální ruky nedokážeme vyrobit ani dnes.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=9csrfRTdYYE[/embedyt]

A co na závěr. Co dát si malou třešničku na pomyslného dortu. Onou třešničkou je obrázek uloveného divokého zvířete  zobrazeného na zdi jihoamerické pyramidy. Zde si můžeme prohlédnout obrázek krmení podobného neznámého zvířete pro radost neznámým bohům. Kdo má opravdu chuť sáhnout si na tuto kryptozoologickou raritu a prohlédnout si ji podrobně. Najde ji v Lapidária kostela sv. Rodiny v Havlíčkově Brodě.

Děkuji Vám za pozornost moji čtenáři.

Fotograf Jiří Zelenka (Wikimedia Commons)

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory