Beznadějný kruh se uzavírá

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Beznadějný kruh se uzavírá
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Planeta nás stále volá o pomoc.
Mnoho lidí už dnes nemá ani doušek čisté vody na den. Mnoho dalších lidí hladoví. Další umírají pro nedostatečnou léčbu. Je to paradox naší moderní doby.

Stále se vracíme k proroctvím které nás upozorňují čeho se máme vyvarovat. Proč tento fakt přehlížíme snad z pohodlnosti nebo neznalosti. Příroda k nám hovoří srozumitelně ale nikdo ji neposlouchá. Původní obyvatelé jsou zatlačováni na okraj společnosti. I přesto žijí s přírodou v souladu i harmonii. Jsou ale i další v našem rádoby moderním světě. Ve skutečnosti jde o další skupinu lidí nestejného pohlaví a věku. Které tato věc není na první pohled tak docela lhostejná. Vyznává indiánský symbol z daleké minulosti.
Asi se ptáte co je to lesní moudrost. Zapátrejte prosím po základní učebnici této moudrosti.
Dohání nás zřejmě to co se moc nepovedlo.

Mnoho lidských ras, zvířat a rostlin bylo zavlečeno mimo vlastní území. Návod jak vše vrátit kam co patří nikdo nezná. To co bude následovat. Nemohu a nechci ani domyslet. Opustíme tak naše neznámé entity které na rozdíl od nás žijí v harmonii s vesmírem. Je načase ukázat světu nový ekologický směr našeho života. Následně nato jak nám říká indiánský kmen Hoe pee se můžeme s klidem přesunou ze čtvrtého věku bez následků do pátého věku. Pokud ne nebude to mou chybou. A věřte bude vás to bolet!
Malá filmová upoutávka : https://www.youtube.com/watch?v=ZboywqxT1D0

Galerie obrázků :Audio nahrávka :

Dnešní díl jak se zdá někomu dává naději. Dnešní tematický celek připravil fotograf Jiří Zelenka “Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory