Záhada Boží vůle

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhada Boží vůle
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu další dekódování záhadného létajícího objektu. A to namalovaného na obraze od neznámého malíře (obr.7).

Co nám sděluje malíř onou záhadnou malou miniaturou v obraze Madony. Snad obrázek letícího korábu nebo štítu s osobou vykladače Boží vůle (obr.1).

Z tohoto záhadného detailu můžeme usoudit mnohá velice cenná data. Třeba to že jistá osoba a pes shlíží na samotného římského císaře Konstantina I. – Velikého (obr.6).

Zda mohl tento vykladač řídit údajnou bitvu u Milvijského mostu se již asi nikdy nedozvíme.

Další záhadou je proč má tento vykladač na palubě standartu římské legie i s řadou vyznamenání z mnoha bitev (obr. 3 a 4).

Dalším záhadným prvkem je jakýsi drak ukazující snad na pohonnou jednotku (obr.2)

A tou největší záhadou je kdo poslal ono neznámé plavidlo jen proto aby Konstantin I. přestoupil na křesťanskou víru. Nejen to musíme pominout i neznámého autora obrazu.      

Cosi naznačuje že na novou křesťanskou víru donutila přestoupit císaře právě svatá Trojice. Má to jeden dost podstatný problém. Boží syn je na obraze viditelně docela malý (obr.5). Což ještě celou záhadu prohlubuje.

Další podrobnější informace naleznete v galerii obrázků a zcela nové audio nahrávce.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. V dalším díle budeme znovu identifikovat další nový létající objekt. Dnešní tematický celek věnovaný záhadnému obrazu připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory