Záhadný kalendář

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Záhadný kalendář
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu v projektu D jeden zvláštní symbol. Má tvar kulatého kotouče, ale cédéčko to není. Takovýto symbol oslovuje na naší planetě Zemi nejméně dvě skupiny vědců.

Tou první skupinou jsou lidé praktikující studium historických artefaktů na naší planetě Zemi. Druhou oslovenou skupinou jsou astronomičtí matematici, jak nám ukazuje poselství napsané v binárním kódu. Tak tu dnes stojíme před úkolem, kdo oslovuje naše vědce.

Na konci dnešního projektu naleznete záhadný úryvek od neznámého autora. Je možné že hlavní roli v tomto příběhu sehrál Černý rytíř z našeho obrázku.

Nesmíme však zapomenout ani na růžového trpaslíka a jeho většího bratra kreslícího daleko kvalitnější záhadné symboly než doposud. Další doplňující informace naleznete v galerii obrázků, audio nahrávce a krátkém filmu na You Tube.

Tento naleznete na adrese : https://www.youtube.com/watch?v=gl27od638xE

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Tento příspěvek volně navazuje na předcházející záhadu. Pod názvem „Svatý otec František stále mlčí“. V sázce je život šesti miliard dvě stě milionů lidí. Autorem dnešní úvahy je fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory