Volání o pomoc

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Volání o pomoc
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači. Dnes naleznete zcela nové téma na stránkách HBhistory.
Volám o pomoc všechny malé i velké rybáře a rybářky. Nejen to žádám a prosím i širokou veřejnost města Havlíčkova Brodu a okolí o pomoc.

Vyhlašuji pátrání po ztracené kronice místního rybářského spolku v Havlíčkově Brodě.
Nemám bohužel žádné konkrétní informace o podobě této kroniky. Ten kdo nalezne a vrátí kroniku místnímu spolku rybářů. Mapující historii činnosti zřejmě již z dob Německého Brodu. Obdrží odměnu v podobě živého tříkilového kapra.

Další podrobnější informace a mobilní čísla naleznete v dnešní galerii obrázků a doprovodném textu.
Pokud jste někdo zahlédl a nebo máte informace o ztracené kronice. Neváhejte a pomozte k navrácení tohoto důležitého historického materiálu. Je to pro nás velice nemilá ztráta. Kterou nelze nijak nahradit. O to více nás mrzí že se nedozvíme nic o činnosti našich předků tohoto dlouholetého rybářského spolku.
Možná to netušíte rybářské spolky jsou jedni z mála co zachraňují naší přírodu. A to tím že chrání a obhospodařují naše vody.

Najdou se však i hlupáci co naší přírodě škodí. Odhazováním odpadků a vypouštěním jedovatých látek přímo do samotných řek a rybníků. Jak smutný je pohled na řeku Bečvu. Je to tragedie pro ryby i rybáře.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám všem zúčastněným za pomoc. I když nalezneme naši kroniku nesmíme nadále přestat chránit naši přírodu pro budoucí generace. Korespondent a člen rybářského svazu v Havlíčkově Brodě Jiří Zelenka.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory