Svatý otec František stále mlčí

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Svatý otec František stále mlčí
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu zcela nový tematický celek. Dnes podrobíme analýze Svatého otce Františka.

Stručná charakteristika : Papež František (latinsky Franciscus), vlastním jménem Jorge Mario Bergoglio. Jako 226 katolický papež, římský biskup a hlava suverénního státu Vatikán. Zvolen shromážděním konkláve do funkce papeže 13. března 2013. Jde o prvního papeže z amerického kontinentu. Důvodem dnešní analýzy je závažné poselství. Stejné nebo skoro totožné  se skupinou mnohých českých proroctví.

Jde ve skutečnosti o fatimské poselství. Dlouho jsem váhal, zda  takovéto poselství zveřejnit. Obsah dnešní úvahy může potvrdit nebo vyvrátit pouze Svatý otec František. Podrobnější informace naleznete zde ve zcela nové audio nahrávce a galerii obrázků.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost. Dnešní tematický celek je věnován závažnému poselství. Pro vaši informaci je text složen z mnoha stovek nepodložených zpráv. Úvahu na toto téma připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

 

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory