Velká matka Dogú

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Velká matka Dogú
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes budeme dekódovat aplikaci včelí královny do lidského rodu. Ptáte se asi zda je to zcela reálné. Jisté indicie ukazují že zřejmě ano. Proto si prosím nastudujte slovo matriarchát.

Znáte to možná právě z vaší rodiny. Kde vládne královna matka a otec se jen podřizuje. Je to docela obdobné jako ve včelím společenství. Pouze počtem členů vaší malé rodiny nikdy nedosáhnete velikosti společenství včel. V daleké minulosti tomu však bylo zřejmě jinak.

První matka královna možná nikdy nepocházela z naší planety. Důvodem jejího příchodu byl genom který vždy nese pouze  matka. Bez tohoto zásahu zvenčí dnes asi neznáme slovo rodina. A zemřeme na každou nemoc která nás postihne. Dostupné informace pro vaší dnešní úvahu najdete zde.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost a těším se na další setkání v projektu D. Při dekódování dalšího nového symbolu. Dnešní novou  audio nahrávku a galerii obrázků pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory