Druhá vlna Akta X

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Druhá vlna Akta X
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na řadě první ze tří dílů nového pokračování v projektu Akta X.Ne, nebojte se. Nepůjde o nic vážného. Pouze vám předložím určitá data k nahlédnutí. Naším cílem je analýza světelných bytostí.

Ve skutečnosti nešlo o anděla. Nikdo nebyl zachráněn. Nedošlo k předání poselství ani jiné podobné události.Kdo má zájem sedne na kolo a oblast kontaktu podle přiložené mapy ekologicky projede.

Další možností je procházka. Je sice daleko delší, ale mnohem romantičtější. Procházka za tmy je pouze pro odvážné.Kdo dostal chuť na pivo. Dá to přes naší popsanou křižovatku k Bašum.

A ten kdo hledá podrobné informace pro dnešní úvahu. Tak ten je nalezne přiložené v galerii obrázků a zcela nové audio nahrávce.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost a těším se na další setkání u druhého dílu v projektu Akta X. Dnešní tematický celek pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory