Zjevení a posvátná hora

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu záhada zjevení a místo Posledního soudu. Možná se vám bude zdát, že tyto dvě věci nemají žádnou spojitost. Opak je pravdou. Záhada zjevení nám ukazuje cestu. A místo posledního soudu je tak pouze pro vyvolené.

Pokud jste na tolik zbožní tak vám bude předem ukázána cesta na horu Tábor. V českých zemích možná jednu naleznete. Půjde tak nejspíše o horu Říp 465 metrů nad mořem. V pořadí druhá Austrálie má svoji podobnou posvátnou horu Uluru 863 metrů nad mořem. Poslední třetí je Izrael. Ten má ale tu nejposvátnější biblickou horu Tábor (Har Tavor) v Galileji 575 metrů nad mořem.

Nebudu jmenovat další. Musíme si povšimnout několika podstatných detailů. Kdy hora leží uprostřed plošiny. Viditelně je ideálním místem pro přistání poměrně velikého plavidla pro nakládání osob. Musíme se však vrátit k samotnému zjevení. Ty nejznámější pocházejí ze Španělska a sousedního Portugalska.

Nastudoval jsem takovéto téma docela podrobně. A na co zajímavého jsem přišel. Stále pátrám po potomcích boha zlatého Slunce. Jak se zdá za zjevením stojí právě takovéto záhadné slunce. Nejen to i chůze osob pozpátku kterou nalezneme v Dänikenově díle o muži jménem „ Beb – Kororoti “ a nebezpečném skafandru který omračoval místní domorodce a některé i zabil.

Představa když zářící slunce nutí muže ve skafandru aby ho následoval. V případě zjevení oblek chybí ale chůze pozpátku a do kopce nikoliv. Vše podstatné nalezneme ve vsuvkách na YouTube, galerii obrázků a samotné audio nahrávce.

  • https://www.youtube.com/watch?v=nAa5rI2BjbU
  • https://www.youtube.com/watch?v=Ry0xn7S4bzc
  • https://www.youtube.com/watch?v=aHVBD8fS_ug

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Co k tomu dodat? Nic. Vše je kompletní až na záhadu zlatého Slunce. Dnešní úvahu napsal pro magazín záhad HB history stálý dopisovatel Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Translate »
Sdílej HBhistory