Zářící Panna z Nibiru

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Zářící Panna z Nibiru
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad z Havlíčkova Brodu. Projekt D pokračuje v novém tématu. Dnešním symbolem bude otisk létajícího stroje z Nibiru na  hliněném pečetním válečku Sumerů.

Další v pořadí bude studie historického plánu našeho slavného architekta a stavitele Jana Blažeje Santini – Aichela.  V projektu Nanebevzetí Panny Marie.

Ale  bude nutné se  nejprve podívat na hologramy a obrazy zářících postav.  Záhadou je proč se zařízení tvořící hologramy napojuje na zařízení CERN. Nejen to projekci hologramů následně instalují po staletí na různé podklady podobné moderní fotografii. Nebo projekce probíhá přímo v jakémsi radioaktivním oblaku částic.

Jde snad o kontrolu stávající pozemské technologie. Nebo jde o zcela nový kontakt cizí neznámé entity. Na který doposud zařízení CERN není dostatečně připraveno. Jedno je ale jisté nespěchají.

Dnešní úvaha je poměrně náročná. Proto je nutné vše znovu nastudovat a důkladně zvážit.

Každý kdo má zájem může podniknout kratší procházku k malému křížku. Na hranici obce Pohled a části města Havlíčkův Brod (Termesivy).

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost a těším se na další setkání v projektu D. Při dekódování dalšího nového symbolu.

Novou audio nahrávku a galerii obrázků pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wkimedia Commos“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory