Tři zajíci

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na pořadu analýza docela obyčejných zajíců vyobrazených na velkém množství kulturních památek. Někteří z nás si žádají konkrétní informace. Dnes ani jindy nebude možné doslovně našlapat vše do obsahu. Magazín HBhistory není jako nafukovací balónek. A tak každý jedinečný článek s obrazovou galerií zde zahrnuje určitou část souboru.

Jako další v pořadí naleznete pouhou zmínku o tom, co se nevešlo do dnešního tématu. První na řadě bude slovo „Triáda“. Ve skutečnosti jde o zločineckou organizaci která dnes zřejmě operuje pouze na Tchaj – wanu a v Hongkongu. Nevyjímaje chudé asijské státy. Naštěstí je tu nová světová velmoc Čína. Jak je vidět ta už si s každou skupinou asijských Triád poradí. Ani v tomto případě nepůjde o symbol tří zajíců.

Tam kde nalezneme živé zajíce budeme hledat i námět na další vyobrazení samotné záhady. A pokud nejste zrovna myslivec nebo hovorově nimrod. Tak možná ani nevíte, co je to za sport zaječí box. Pro jistotu dnes naleznete místo jedné vsuvky dvě. Jedna ze dvou ukazuje na zaječí sportovní klání hned několika zajíců.

V dalším obsahu druhé vsuvky, audio nahrávky a galerie obrázků budou informace z Úžasného Světa Záhad.
Doprovodné vsuvky :

https://www.youtube.com/watch?v=NbzyTtVPVlo
https://www.youtube.com/watch?v=IIXKa74b154http://veeo.cz/3751_

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Musíme se rozloučit. Pokud máte zájem o jinou analýzu z Úžasného Světa Záhad. Požádejte Tomáše Jantače. Pošle mi dozajista zprávu.
Dnešní téma nastudoval pro magazín HBhistory Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory