Svatý Václav

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu druhá rozšířená analýza avatárů. Než začneme musíme si položit otázku. Bude osoba svatého Václava podle proroctví hledaným desátým avatárem?

Možná jsem přišel na kloub celé záhadě kterou nám tu kdosi zanechal na věky. Kdo to byl. Tak to vám přesně nemohu sdělit.Protože to sám netuším. Snad slepý mládenec ve svém proroctví. Ten kdo by nám na tuto otázku mohl odpovědět již dávno nežije. A ten další v pořadí který takovéto poselství interpretoval ve svém díle. Tak ten je stejně jako ten první, kdesi na nebesích.

Je zde také zmíněna osoba samotného devátého avatára. Jeho vlastní jméno a jméno posledního desátého avatára nalezneme v audio nahrávce a galerii obrázků. Zda se takto hrozné události dožijeme v tomto století. Je možné že ano nebo možná také ne. Roboti a kyborgové mohou být na vzestupu se svojí dokonalostí. Jak se zdá roboti vedou, ale kyborgům to viditelně nějaký čas zřejmě ještě potrvá. Zda budou zčásti z kovu nebo synteticko biologického materiálu nikdo neví.Máte možnost zhodnotit dnešní úvahu na takovéto téma.

Zde jako vždy následují vsuvky z YouTube :
https://www.youtube.com/watch?v=V_iV1YSOqwQ
https://www.youtube.com/watch?v=MyE1rGatIUc

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Co na úplný závěr. Karel IV. je jak se zdá autorem vize o záhadném městě jménem Prajága (Praha). Dnešní úvahu napsal stálý dopisovatel pro magazín HBhistory Jiří Zelenka“ Wikimedia Commons“.

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory