Duch svatý

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Duch svatý
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači. Dnes je na programu analýza záhadného ducha. Ten, který nás bude zajímat má jednu velice překrásnou vlastnost. Zřejmě nás provází celým životem od počátku stvoření až ke vstupu na nebesa. Jeho práce při tak velkém počtu lidí musí být únavná a přesto se zřejmě nikdy neunaví.

Podle jistých indicií má být údajně neviditelný. A přesto jsou na naší planetě jednotlivci z ptačí říše. Tito jak se zdá vidí duši sestoupit na zem a to tam i zpět.

V tibetské terminologii se hovoří o sedmi cestách. Každý z nás tak musí podniknout sedm služebních cest. Ale jak se zdá někdo musí nakrátko přerušit cestu. Potom je to práce navíc. Možná se pěkně zapotí i váš anděl strážný. Nebo možná říká honem vstávej už jsou zde pro tebe. Následně na to se nejspíš strážný anděl zlobí. Možná za to může něčí bohémský život.

Starším lidem bude vše jasné. Sledujete je někdy při návštěvě předků. Udělají tři křížky a ten poslední nejspíše patří právě Duchu svatému. Další podrobnější informace naleznete v nové audio nahrávce a galerii obrázků.

Co k tomu dodat. Úvaha je na tolik složitá. Možná to ani netušíte kolikátá služební cesta na naší planetu vás ještě čeká.

Na řadě je malá filmová parenteze neznámé entity :
YouTube

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Dnešní úvahu na téma Duch svatý připravil dopisovatel pro magazín záhad pro HBhistory fotograf Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory