Beb – Kororoti

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu analýza historie kmene Kayapó. Možná to netušíte odstoupením od vlastní produkce masa znehodnocujeme životní prostředí domorodých kmenů původních idiánů. Nová pěstitelská oblast „Kellner Land“ nejen že zabere půdu ale i původní prales domorodců.

V tomto prostoru již vznikají velkokapacitní pěstírny masa a to převážně hovězího dobytka, které mají zásobovat celou Evropu. Jsem znechucen tímto faktem. Nejen to i nadměrná těžba nerostných surovin a kácení deštného pralesa. Zapříčiní znehodnocení území kmene Kayapó. Ptám se kam půjdou. Nebo jim znovu v jednadvacátém století vytvoříme nové rezervace. Co na to řekne Beb – Korororti ? Když se vrátí a nenalezne svůj kmen. Dávejte si dobrý pozor je to posel samotného „Zlatého slunce“. Entita po které pátrám byla kdysi dávno vyslána na naši planetu.

Do oblasti dnešního území kmene Kayapó. Dnes budeme analyzovat mýty a pověsti o záhadné bytosti v ještě záhadnějším obleku a to i s neznámým dopravním prostředkem. Možná zde nalezneme jméno úplně první pilotky. Nebo půjde v dalším případě o jednu z prvních popsaných kosmonautek. Nebudu předbíhat. Nalezl jsem několik vsuvek kmene Kayapó.

Přikládám je zde :
https://www.youtube.com/watch?v=8s1sT__irqQ
https://www.youtube.com/watch?v=irYfbY_jryY

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Musíme se hluboce zamyslet, co děláme špatně. Všichni to vědí ale sází na svůj blahobyt.
Dnešní úvahu napsal pro magazín záhad na HBhistory stálý dopisovatel Jiří Zelenka „Wikimedia Commons“.

You may also like...

Translate »
Sdílej HBhistory