Mapa krále Šalamouna

Dobrý den vážení posluchači. Co je naším dnešním úkolem. Nebo lépe řečeno. Já píši a vy posloucháte. Ne, dnes nemám pro vás žádný domácí úkol. Protože hodlám analyzovat jednu velice záhadnou mapu. Jde o mapu tureckého námořníka a kartografa Hadži Ahmeda Muhaddina Piriho.

Možná kdosi četl jistá data na toto téma. Na řadě je úvaha kde se mohl dostat Piri Reis k mapě pořízené ze satelitu. Přesto, že nám NASA podrobné informace tají. Černý rytíř možná stále opisuje svoji satelitní dráhu pokud nebyl sestřelen.

Přesuneme se v dalším bodu k biblické osobě samotného krále Šalamouna. Velice rád studuji podrobná data tohoto věhlasného muže. Nejen to pátrám i mezi řádky. Takovéto pátrání je velice náročné. Kromě textu mnohdy studuji dokonale i obrázky všeho druhu.

V textu nalezneme popis mužů sedících na lavicích záhadného dopravního prostředku. Jsou dokonale vzdělaní v právu a vědách. Nemohlo se náhodou v takovémto týmu nalézat právě několik kartografů.

Pak je tu dlouhá skoro biblická cesta kterou se mapa ubrala právě k samotnému Pirimu. Podle časové osy bude osoba Piriho Reise posledním dílkem našeho dlouhého řetězu událostí.

Další v pořadí je samotná Alexandrijská knihovna. K naší škodě vyhořela do základů. Ten kdo mohl posunout mapu o další příčku v našich dějinách je samotný Gaius Julius Caesar.

Nesmíme však zapomenout mezi řádky hledat i bezejmenné sběrače suvenýrů. Stejně jako straka odnáší do svého hnízda lesklé předměty a nepotřebuje k tomu prakticky žádné vzdělání. Stejně na tom může být i sběratel suvenýrů.
Jako vždy na závěr malá filmová vsuvka : YouTube

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Necháme spát naše sběrače suvenýru a významné osobnosti budou tu stále. Musíme se rozloučit čeká na nás další velice důležité téma z oblasti UFO a USO. Váš dopisovatel Jiří Zelenka pro magazín HBhistory.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory