Komerční let Santiago 513 vzlétl v roce 1954 v Německu a přistál v roce 1989 v Brazílii s mrtvými pasažéry

Bermudský trojúhelník je jednou z nejproslulejších světových konspiračních teorií i důležitým prvkem představ o nadpřirozenu. Prvně byl nalezen na moři, ale později se fámy a povídačky okolo Bermudského trojúhelníku přenesly do vzdušného prostoru.

Lidé byli zjevně teleportováni z jednoho místa na jiné, celé tisíce mil za pouhou sekundu, aniž by pro to bylo jakékoliv vysvětlení. Je mnoho pilotů, co tvrdili, že tím prošli, a povídali o té čiré hrůze a panice, kterou to způsobilo.

V poslední době však šokující zprávy vyvolávají vlny na Internetu.Noviny ohlásily, že Irwin Fisher vyhrabal hluboce ukrývané tajemství:Záhadné objevení letu Santiago 513. Podle brazilských úřadů se mu říká, nejdelší let všech dob – a ač tehdy vyvolal titulky, byl pak záhadně pohřben.Let 513 vzlétl 4. září 1954 a zmizel někde nad Atlantickým oceánem – což bylo někdy v těch letech, kdy někde v této oblasti došlo k většině těch „teleportovaných“ zmizení. Tehdy o něm k hrůze jejich rodin panovala domněnka, že se zřítil a všichni v něm přišli o život.

To letadlo se údajně po 35 letech opět vylouplo a kroužilo kolem letiště, načež i přistálo. Věž řídící létání s tím letounem neměla vůbec žádný kontakt. Přistálo 12. října 1989. Takže byli nalezeni, ale k ohromení bezpečnosti letiště a letové podpory, když je našli, tak všech 88 pasažérů i čtyři členové posádky seděli na svých sedačkách. Byli to ovšem všichni kostlivci.

Úřady to odmítly komentovat. Dr. Ceslo Atello, výzkumník paranormálních jevů, řekl, že let 513 „téměř určitě proletěl zakřivením času, jiné vysvětlení pro to není.“ Přímým podezřelým z utišení veškerých zpráv o této epizodě je vláda, když veškeré zprávy byly vymazány a zmizely v propadlišti času.

Ačkoliv je tento příběh značně bizarní, otázkou zůstává, jaké skutečné tajemství skrývá. Některé noviny uváděly méně nalezených koster (36) a poukazují, že zbytek posádky žil (mohl tak bezpečně přistát), ale zřejmě byl odpraven neznámo kam a případ pro nechápající veřejnost uzavřen. Co ještě před námi vlády ukrývají? Lidé, kteří nikdy nepřestali odkrývat pravdu, jako Irwin Fisher, by jednoho dne mohli lidstvu a obyčejným lidem otevřít zakryté oči, aby spatřili mnohem skutečnější pravdu. Irwin Fisher

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory