Geoglyf El Candelabro

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Geoglyf El Candelabro
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad z Havlíčkova Brodu. Projekt D pokračuje v novém tématu. Dnešním symbolem bude geoglyf El Candelabro.

Jde o svícen nebo posvátný trojzubec samotného Poseidóna vrhajícího proudy vody na naší planetu. Jak uvádějí některé nepotvrzené informace.

Pro dekódování geoglyfu jsem provedl krátkou analýzu. To co vidíme na planině Nazca je zřejmě asi ve skutečnosti obrovské parkoviště s nabíjecí stanicí.  Sám Erich von Daniken nám zde naměřil určité hodnoty linií podobných sv. Jiří.  Značka trojzubce nám tak ukazuje na koridor vhodný pro  nalezení parkoviště.

Nejen to. Je nutné dávat pozor kam zaparkujete. A vyhnout se tak případné kolizi s jiným dopravním prostředkem. Každý další si tak může nastavit nejlepší pozici pro nabíjení vlastního dopravního prostředku.

Jaká bude Vaše dnešní úvaha nevím. Ta moje navíc registruje velice podobnou značku  On – The – Go. V tomto případě jde možná o nabíjecí stanici, ale zároveň i o přenos dat. Takovouto informaci o geoglyfu a energetických Ley liniích v Nazce nám potvrdí až daleká budoucnost. Stejný nebo  podobný systém budeme moci použít při kolonizaci jiných planet.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Děkuji Vám vážení posluchači za pozornost a těším se na další setkání v projektu D.

Při dekódování dalšího symbolu.

Novou audio nahrávku a galerii obrázků pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka  („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory