Göbekli Tepe

HBhistory Světová historie, zaměřeno na články, videa, fotografie. Otázky minulosti pyramid, války, indiánů, techniky, letectva, katastrof, vynálezů a událostí
HBhistory Podcast
Göbekli Tepe
Loading
/

Dobrý den vážení posluchači záhad. Dnes je na programu analýza židle. Ne, nebojte se dnešní článek není reklamní spot na nábytek.

V první části našeho dnešního tématu se budeme krátce věnovat katastrofám v podobě dopravního prostředku létající židle.

V druhé části se znovu vrátíme k arabským mýtům, legendám a pohádkám.

A co bude následovat je obdobná analýza docela jiné židle v pořadí. Nebude to posezení přesně podle vašich představ. Ten kdo si na ni sedne není pozemského původu. Ve skutečnosti jde o váženého učitele nebo váženou učitelku.

Jisté indicie ukazují na přistání v Göbekli Tepe. Další indicie ukazují na to že stejná osoba mohla přistát bez problému i na Rapa Nui. Jediné co nám chybí je dřevěná destička Rongorongo. Zda se nějaká podobná tabulka jako učební pomůcka najde i v Göbekli Tepe vám zatím nepovím.

Co je myšleno pojmem záhadná indicie. Kamenné portréty zvířat vytesaných do Taul a jedny ruce obdobného vzezření jako mají sochy moai na Rapa Nui.

Ptáte se asi co dnešní úvaha. Po nastudování všech příloh zbude znovu a jenom na vás.

Galerie obrázků :

Audio nahrávka :

Vážení posluchači záhad děkuji Vám za pozornost. Dnešní tematický celek je znovu věnován dalšímu neznámému dopravnímu prostředku. Informace o tomto objektu záhad pro Vás připravil fotograf Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“).

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory