Aurora v Havlíčkově Brodě

Dobrý den vážení čtenáři. Ne, dnes nehledáme Leninovu Auroru, ale zcela jiný dopravní prostředek.

Můžeme ho najít skoro v každém kostele na oltáři, na fasádách domů a svatých obrazech. Lidé mu říkají Boží oko.  Nebo ho známe pod názvem Aurora.  Ale pravým názvem v českém jazyce se nazývá Jitřenka. Jde ve skutečnosti o dopravní prostředek hybridu letadla a kosmického plavidla. Jeho tvar popisujeme jako delta křídlo.

Ale nesmíme zapomenout i na pilota naší Aurory. Jmenuje se Světlonoš. Jde nám o novou neznámou entitu. Ptáme se kdo je to Světlonoš ? Tato entita má své vlastní jméno. Jmenuje se Lucifer.

Bohužel jeho jméno stále kdosi zaměňuje s jinou postavou. Tato postava vlastním jménem Luciper je jeden z padlých andělů. A proto nemá s naší postavou Lucifera nic společného. Budeme mu proto říkat muž žárovka. Díky jemu se dnes můžeme hřát na sluníčku a sklízet ovoce skoro jako v Rajské zahradě.

A ve zkratce si povíme  něco o projektu Slunce samotného Lucifera. Byla doba kdy naše planeta byla chladná a prázdná. Pak Bůh stvořil světlo. A to je ten bod zlomu. Bůh poslal na naši zemi Světlonoše.

Jako model si vezmeme pověst afrických domorodých Křováků. Ústně předávaná pověst hovoří o osobě, která mrštila hlavou o nebesa. O co ve skutečnosti jde. Kdo si pozorně přečetl článek o Božím hrobu, věděl by, že ona hlava leží na vrcholku Fotonové věže. Sám Kristus se v ní odebral na nebesa. Ale dříve něž tak učinil, stejnou lodí (hlavou) dopravil termonukleární hlavici na  místo určení sám Světlonoš.

Kdo neví kde to je, nasadí si černé brýle a podívá se přímo do sluníčka. Ale nedoporučuji to, jenom při zatmění slunce. Nebo při návštěvě observatoře zařízené na pozorování slunce.

Když Světlonoš práci ukončil, přesunul se do Božího oka a naši planetu opustil. Údajně se přesunul na jednu nehostinnou planetu v naší sluneční soustavě. A tím projekt Slunce zcela uzavřeme.Na své cestě za fotografií jsem Vám pořídil několik snímků Aurory. A na úplný závěr jsem Vám dohledal onu postavu Světlonoše až v samotném Tibetu. Pozorně si prohlédněte jeho tvář.

Mnohdy je velice červená nebo růžová. Vykazuje známky silného opálení.

A kdo si ji prohlédne do detailu najde po obvodu řadu zvláštních žárovek. Zda jsou přesně jako ty naše nevím. A proto mu klidně můžeme říkat muž žárovka. Tibeťané ho považují za démona, *deiwós = „bůh“. Zda jde o nalezení nové entity, nechám na Vaší úvaze.

Kdo hledá postavu z knihy Genesis zajde si do kostela Nanebevzetí Panny Marie v Havlíčkově Brodě. Viditelně nejde o totožnou postavu. Děkuji Vám moji čtenáři za pozornost.

Autor: Jiří Zelenka („Wikimedia Commons“) 

 

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »
Sdílej HBhistory